Met behulp van een miniatuurmeetmachine meet Normec Rei-Lux wij de stabiliteit van brugleuningen, hekken en balusters. Het meten van deze objecten is noodzakelijk om de veiligheid in de openbare ruimte te bepalen. Zo blijkt uit onze metingen dat een relatief hoog percentage balusters (o.a. op bruggen) onvoldoende gefundeerd is.
We berekenen de tijdelijke belasting die nodig is.
Alle meetmethoden zijn uitvoerig getest en gepatenteerd.
Op een digitale kaart ziet u direct de status per gemeten object.
Ontvang voor ieder goedgekeurd object een zekerheidscertificaat.
Wilt u meer informatie of een offerte aanvragen? Normec Rei-Lux denkt graag met u mee. Vraag vrijblijvend een offerte en/of informatie aan.
Wij staan u graag persoonlijk te woord. Laat uw gegevens achter en wij nemen spoedig contact met u op.
Of gebruik één van onderstaande kanalen voor direct contact.
Normec Rei-Lux denkt graag effectief met u mee. Vul onderstaand formulier in en ontvang meer informatie of vrijblijvend een kostenindicatie.